What is a Combat Dial? Marvel.com

Inne gry Wizkids:
AVP
HorrorClix
MageKnight
Halo ActionClix
Crimson Skies
MechWarrior
Hero Clix
Tajemnica pana Jonesa

Tło: Dawno temu, właściciel Złomowiska Jonesa, były poszukiwacz przygód i badacz spraw tajemnych, ukrył swoje skarby, trofea i sekrety pośród składowanych śmieci. Teraz, gdy walka pomiędzy meta-ludźmi rozgorzała na terenie złomowiska, jej uczestnicy zetkną się z tymi obiektami i wywołanymi przez nie niespodziewanymi efektami ubocznymi prosto z owianych tajemnicą przygód pana Jonesa.

Pula punktowa: 300

Żadnych kart osiągnięć (Feat)
Żadnych kart warunków pola walki (Field Condition)


Zasady: Na początku tury każdy z graczy rzuca jedną kostką. Jeśli wypadnie na niej wyniku 4-6 wybiera jeden z następujących efektów:
a) Forteca Terroru: Wszystkie postacie zajmujące pola M-P12 i M-P13 otrzymują 1 jeden klik obrażeń, który nie może być obniżony przez moce i efekty obniżające obrażenia
b) Wrzeszczący Zegar: połóż żeton akcji na postaci, na której leży już jeden żeton akcji. Postać ta nie otrzymuję obrażeń za forsowanie
c) Nawiedzone lustro: Wybierz postać. Postać ta musi natychmiastowy atak, tak jakby atakowała postać stojącą na sąsiednim polu posiadającej te charakterystyki bojowe, moce i umiejętności. Jeżeli atak się nie powiedzie postać otrzymuje jeden klik obrażeń.
d) Znikający skarb: Przesuń dowolny obiekt w grze (łącznie z obiektami przenoszonymi przez postacie) na nie zajmowane pole w rzędzie 12-tym i 13-tym między kolumnami od A do K. oraz usuń jeden z obiektów znajdujących się w tej części mapy z gry.
e) Płonące Ślady: Do końca tury jakakolwiek postać która rozpoczyna lub kończy swoją akcję na polu z ilustracją płomienia, może zostać przeniesiona na dowolną inną, niezajęte pole z ilustracją płomienia
f) Śpiewający Wąż: Wszystkie postacie znajdujące się na części mapy znajdującej się wewnątrz pomieszczeń leczą jeden klik obrażeń.

Warunki zwycięstwa: Standardowe.

Scenariusz wykorzystuje planszę The Junkyard (Złomowisko), którą możecie pobrać TUTAJ.

Latest News
SKLEPY