Twój wybór... jaki jest?
Aktualności
Turnieje
Opis
Produkty
Rozszerzenia
Zasoby
Talie
Liga Polska
Forum

Inne strony ISA... odwiedź

  Strona główna
  Magic: the Gathering
  Władca Pierścieni
  Yu-Gi-Oh!
  Mage Knight
  MechWarrior
  HeroClix
  Pirates of the Spanish Main
  Star Wars Miniatures
  Dungeons & Dragons
  Shadowrun
  Książki
  RPG
  Sklepik
  Forum
  Firma

 

Liga Polska

Liga Polska to nasz ukłon w stronę graczy, którzy znają bądź chcą poznać decipherowska karciankę. Z każdym dniem przybywa nowych graczy a zainteresowanie mimo, iż film znikł już z ekranów Polskich kin - nie maleje. Niestety zła polityka wydawcy spowodowała, że organizacja wielkich turniejów w Polsce zanikła. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Idea Ligi Polskiej jest bardzo prosta. Zostały wykreślone największe Polskie ośrodki karcianki, w których odbędzie się 10 spotkań oraz finał w lipcu przyszłego roku. Wszelkie informacje gdzie i kiedy będziemy znajdziecie stronie www.lotr.u2.pl.

Zapraszamy także do wypowiadania się na forum. Wasze propozycje są dla nas bardzo ważne. Czekamy np. na informacje jakie nagrody by Was zadowalały i praktycznie wszystko co jest związane z Liga Polską. Z naszej strony możecie liczyć na pełen profesjonalizm w organizacji oraz na bardzo atrakcyjne nagrody, które w znacznej ilości będą pozyskane dzięki naszym hojnym sponsorom.

Jeżeli nie masz pojęcia o co tutaj chodzi w tej karciance to odezwij się do najbliższego organizatora. On wprowadzi Cię w tajniki Władcy Pierścieni. Ponadto na każdym z turniejów będzie organizowana nauka gry dzięki kartom dostarczonym przez naszego sponsora generalnego czyli ISA. Karty te oczywiście zupełnie za darmo zostaną Wam przekazane. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziały w tym wielkim turnieju. Na pewno nie pożałujecie.
 
Wielkie emocje i jeszcze większe nagrody czekają!
 
Organizatorzy Ligi Polskiej

Menu:
Miejsca
Najbliższy turniej
Organizatorzy
Kontakt
Sponsorzy
Ranking aktywności miast
Ranking podróżnika
Ranking generalny

Raporty:
Raport BB
Raport NS
Raport NS 2
Raport NS 3
Raport z III Turnieju Ligi Polskiej
Raport z IV Turnieju Ligi Polskiej (Katowice)
Raport z VIII Turnieju Ligi Polskiej (Poznań)