Aktualności
Czym są Star Wars Miniatures?
Rozszerzenia

Zasady
- Zasady
- Errata
Zasoby
- Scenariusze
- Linki

Czym jest Star Wars RPG?

Star Wars TCG (WotC)
Star Wars CCG (Decipher)

Forum Star Wars

Czym jest Star Wars MiniaturesKolekcjonerska gra figurkowa Star Wars Miniatures dostarcza Ci gotowe do gry figurki, przedstawiające postacie prosto z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Znajdziesz tu bohaterów, łotrów, droidy, potwory i obcych, których już znasz i wielu innych, zupełnie dla Ciebie nowych. Od teraz możesz odtwarzać swoje ulubione sceny z filmu, używać figurek w swoich sesjach RPG lub kolekcjonować je i wymieniać się ze znajomymi.

Figurki

Figurki reprezentują szeroką gamę postaci z Gwiezdnych Wojen: Rebeliantów, Imperialnych, Separatystów, wojska Republiki oraz szumowiny i obcych każdej profesji. Figurki są wykonane w skali 34mm, w rozmiarze od bardzo małych, po ogromne. Wszystkie są już złożone i pomalowane.Karty Statystyk

Każdą figurkę otrzymujesz zawsze (w boosterach i starterach) razem z jej dwustronną kartą statystyk.
Potyczka: Jedna strona karty zawiera informacje o postaci używane w trakcie potyczek. Silne i słabe strony, Moce oraz specjalne zdolności każdej postaci są wymienione właśnie w tym miejscu. Some miniatures are commanders, and they improve the fighting ability of the other characters in their squads.
Szkic: Druga strona karty statystyk  zawiera szkic postaci, którego użyto podczas tworzenia figurki.Zestawy Podstawowe i Dodatkowe

Zestawy Podstawowe Star Wars Miniatures dają Ci wszystko czego potrzebujesz do rozegrania szybkich i ekscytujących potyczek. W Starterze Revange Of The Sith otrzymujesz 6 figurek, w tym dwie unikalne (Obi-Wan i General Grievous) oraz dwóch żołnierzy Klonów i dwa Droidy bojowe, karty statystyk do wszystkich postaci, składaną, bardzo solidną planszę, kostkę dwudziestościenną (K20)oraz podręcznik z zasadami.
Każdy Zestaw Dodatkowy Star Wars Miniatures zawiera 7 losowych figurek oraz ich karty statystyk. Możesz użyć tych zestawów do stworzenia większej i lepszej drużyny lub w trakcie sesji gry fabularnej Star Wars RPG.

Ultimate Missions

Ultimate Missions to seria podręczników dodatkowych, z których każdy kolejny przypisany jest do konkretnego rozszerzenia gry Star Wars Miniatures (np. Ultimate Missions: Rebel Storm). Każdy z tych podręczników zawiera scenariusze oraz wiele ciekawych informacji i sugestii, które mogą uczynić Waszą rozgrywkę znacznie ciekawszą. Te w pełni kolorowe podręczniki wzbogacone są o nowe mapy, które możecie wykorzystać w trakcie potyczek.
Podręczniki Ultimate Missions jak dotąd wydawane są tylko w języku angielskim.