21 października 2006 (sobota), na turniejach Launch Events, fani World of Warcraft na całym świecie będą mieli okazję zapoznać się z tą najbardziej oczekiwaną grą karcianą tego roku! Miło nam zakomunikować, że będzie to również możliwe w Polsce! Jak na tą chwilę, w tym fantastycznym świecie, toczy się nieustająca batalia. Dwie frakcje, The Horde i The Alliance, walczą zawzięcie o przejęcie nad nim kontroli. Każdego razu przystępując do gry WoW TCG będziesz musiał dokonać wyboru, w jakiego bohatera, jakiej frakcji się wcielić...


Tak więc witajcie w świecie World of Warcraft, kolekcjonerskiej grze karcianej ! Wcielasz się tu w jednego z bohaterów świata Azeroth, znanego do tej pory tylko miłośnikom World of Warcraft online. Podobnie jak w wersji sieciowej masz możliwość zapraszania do swojej drużyny wybranych sojuszników celem wykorzystania ich umiejętności i talentów do osiągnięcia określonego zadania, zdobycia potężnej broni i przedmiotów magicznych, lub też rzucenia wyzwania innym bohaterom. Jednym słowem gra w WoW TCG to możliwość przeżycia niezapomnianej przygody w świecie będącym wiernym odbiciem wirtualnej rzeczywistości World of Warcraft online, regularnie odwiedzanej przez miliony ludzi z całego świata!

Karcianka została stworzona przez fanów World of Warcraft, a same karty wykonali najlepsi projektanci w branży. Już w tą sobotę będziecie mogli to sprawdzić, planujemy prezentacje i turnieje przez całą dobę, od 8.00 rano w sobotę do 8.00 rano w niedzielę, jak będzie taka potrzeba :) A oto szczegóły:

Kiedy: 21 Października 2006 ( sobota )
Drzwi otwarte od: 8.00
Gry demonstracyjne: od 8.15 do 11.15
Rozpoczęcie rejestracji do turnieju głównego: 8.30, turniej zaczynamy o godzinie 12.00.

Miejsce: "GameLord" - Sklep z grami
Piotrkowska 101
90-425 Łódź

Format: Sealed Deck ( sankcjonowany, składamy talie z materiałów otrzymanych od organizatora )***Uwaga: Wszyscy, którzy posiadają numery zawodnicze UDE ( bo np. grali wcześniej w turniejach Yu-Gi-Oh! ) muszą je mieć ze sobą w czasie rejestracji do turnieju. Zawodnik może posiadać tylko jeden taki numer. Ci co go nie mają, otrzymają go przy rejestracji i , w celu jej usprawnienia, są proszeni o przygotowanie karteczek ze swoimi danymi osobowymi: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania z kodem pocztowym, data urodzenia z zaznaczonym miesiącem i adres e-mail; wszystko to napisane czytelnie, drukowanymi literami ).***Limity czasowe: Około 50 minut na rozegranie jednej rundy/meczu w fazie swiss; nielimitowany czas na rozegranie rundy/meczu w finałach.

Struktura turnieju: Pierwsza faza to składanie talii z materiału otrzymanego od organizatora. Następnie zostanie rozegranych kilka rund swiss'a, ich ilość zostanie określona na podstawie ilości uczestników. Po jej zakończeniu będziemy mieli klasyfikację punktową. Pierwszych 8 zawodników ( TOP 8 ) zagra w finałach, w trybie single elimination ( przegrywający odpada ). Wszystkie mecze będą rozgrywane do jednej wygranej.

Koszt uczestnictwa: 65,- zł około ( każdy z uczestników otrzyma w cenie wpisowego: Starter Deck - Heroes of Azeroth - 66 kart ( w jego skład wchodzi: jedna losowa talia prekonstruowana, dla jednej z 9 postaci - 33 karty; 3 karty bohaterów losowo wybrane z 16, są to specjalne wersje do dostania tylko w starterach; dwa losowe boostery- po 15 kart każdy. Wszystko to w pięknym pudełku rozmiarów DVD i na tydzień przed premierą ).Prerejestracja: Nie jest obowiązkowa, jednak tylko ona gwarantuje, że zestawów dla nikogo nie zabraknie. Przypominam, ze impreza odbywa się na tydzień przed ukazaniem się gry w sprzedaży i ilość zestawów jest ograniczona. Prerejestracji można dokonać używając jednego z poniższych kontaktów:

e-mail: gamelord@gamelord.pl
GG: 4443404
tel. +48 42 63 111 61
tel. kom. 507 768 545Sponsorzy: ISA Sp. z o.o.
GameLord - Sklep z grami


Nagrody:

- Nagrodami w turnieju będą boostery Heroes of Azeroth w ilości uzależnionej od liczby uczestników. Najwięcej otrzyma Top 8, część zostanie przyznana losowo zawodnikom z miejsc 9 w dół.

- WSZYSCY UCZESTNICY turnieju głównego ( taki jest plan ) otrzymają karty promo ( wydane specjalnie z tej okazji ), okolicznościową koszulkę T-Shirt i pamiątkową okładkę na starter ( zdjęcia tych przedmiotów zostaną zamieszczone jutro, jak tylko dotrą ).

Uwaga: Po zakończeniu turnieju głównego będą możliwe do rozegrania turnieje poboczne, do późnych godzin nocnych, lub nawet do rana :) Każdy będzie rozpoczynany po zebraniu 8 osobowej grupy chętnych.

Format: Seald Deck ( sankcjonowany, składamy 30 kartową talię z 6 boosterów Heroes of Azeroth )
Struktura turnieju: 8 osobowe, single elimination ( przegrywający odpada ), do jednej wygranej.
Koszt uczestnictwa: zostanie podany w dniu imprezy.
Nagrody: zostaną ogłoszone w dniu imprezy.***UWAGA: W czasie trwania imprezy produkty World of Warcraft TCG będą dostępne w wolnej sprzedaży dla każdego chętnego. Cena zostanie podana w dniu imprezy.***


Wyżywienie: Przez cały czas jest pełen dostęp do wszystkich uznanych dostawców jedzenia i picia, plus sklepy. Na miejscu będą dostępne napoje gorące ( kawa w różnych wersjach ), napoje zimne z lodówki firmy CocaCola i słodycze, wszystko w cenach jak ze sklepu spożywczego :)

Noclegi: Jest przewidziany nocleg na miejscu (warunki dość spartańskie, kawałek podłogi,własne śpiwory) z soboty - 21 Października, na niedzielę - 22 Października. W okolicy jest też wiele schronisk młodzieżowych, najbliższe z nich znajduje się na ulicy Zamenhofa 13. Dokładne info o bazie noclegowej w Łodzi znajdziecie TUTAJ.


DOJAZDY:

- DWORZEC LÓDź FABRYCZNA:

Po wyjściu z pociągu należy kierować sie prosto w kierunku Hotelu Centrum i poprzecznych ulic: Kilińskiego i Sienkiewicza. Po ich przejściu powinniście znaleźć się na ul. Piotrkowskiej, której numery rosną w lewą stronę. Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to 10 do 15 min. drogi na pieszo.


- DWORZEC LÓDź KALISKA:

Najlepiej wsiąść w autobus pospieszny nr 99 , w kierunku centrum. Wysiadamy na pierwszym przystanku przy ul. Al. Kościuszki ( równoległej do ul. Piotrkowskiej ). Następnie najlepiej będzie zapytać jak dojść do ul. Piotrkowskiej ( każdy w Łodzi to wie ). Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona, druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to ok. 5 min. drogi na pieszo od tego przystanku.


Serdecznie zapraszam: Andrzej