Warning: file_get_contents(http://wklej.org/hash/21ed0dc082b/txt/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection refused in /yugioh/include.php on line 168
ISA - Yu-Gi-Oh! - O Yu-Gi-Oh!


   Aktualności
   O Yu-Gi-Oh!
   Talia
   Trening
   Instrukcja
   Zasady Turniejowe
   Forum


 Inne strony ISA... odwiedź

  Strona główna
  Magic: the Gathering
  Władca Pierścieni
  Yu-Gi-Oh!
  Mage Knight
  MechWarrior
  HeroClix
  Pirates of the Spanish Main
  Star Wars Miniatures
  Dungeons & Dragons
  Shadowrun
  Książki
  RPG
  Sklepik
  Forum
  Firma
O Yu-Gi-Oh!

Historia Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! to historia Yugiego i jego przyjaciół, których opanowała gorączka gry, tak jak i resztę kraju. Dziadek Yugiego prowadzi sklep z grami, to on pokazał Yugiemu starożytną grę karcianą zwaną "Pojedynkiem Potworów". W grze tej, naprzeciw stają różne mistyczne stworzenia i toczą magiczne pojedynki na zmieniających się polach walki, pełnych pułapek i magicznych przeszkód. Gdy opada kurz bitewny, tylko jeden może stać się Yu-Gi-Oh! - Królem Gier. Yugi odkrył tajemnice starożytnej Egipskiej Zagadki Wieków, dzięki temu otrzymał ducha potężnego króla gry. Tak zaczyna się droga do tytułu Króla Pojedynków!

Yugi

Yugi uwielbia grać w gry i rozwiązywać zagadki. Yugi mieszka ze swoim dziadkiem, który prowadzi sklep z grami. To dziadek pokazał mu starożytną Egipską "Zagadkę Wieków". Po tym jak Yugi rozwiązał zagadkę i odkrył jej sekret, zmieniło się jego życie. Stał się Yami Yugi, potężnym duchem i rozpoczął pojedynki z wieloma przeciwnikami. Przyjdzie mu stawić czoła wielu rywalom, czasem nawet grając na ich warunkach i oczywiście, pokonując wrogów w ich własnej grze. W normalnym życiu Yugi jest raczej nieśmiały, lecz mimo to ma kilku dobrych przyjaciół: Joego, który jest jego najlepszym przyjacielem, Tristana i Teę.

Yami Yugi

Alter ego Yugiego. Używając Zagadki Wieków, Yugi został napełniony magiczną energią, która dała mu potęgę i sprawiła, że stał się mistrzem w pojedynkach.

Kaiba

Seto Kaiba jest bogaty. Nie może się pogodzić z faktem, że Yugi pokonał go. Jego największym celem w życiu jest pokonać Yugiego, przy użyciu wszelkich możliwych sposobów. Kaiba ma młodszego brata o imieniu Mokuba, który tak jak Kaiba, jest zapalonym graczem. Kaiba i Mokuba wychowywali się w sierocincu, tam Kaiba obiecał Mokubie, że będzie się nim opiekował, nie ważne co by się działo. Mimo tego, że teraz Kaiba jest szefem swojej, międzynarodowej elektronicznej korporacji - KaibaCorp, jego prawdziwą pasją są zawody "Pojedynków Potworów". Wykorzystuje w nich swoją bezwzględność, aby pokonać każdego wyzwanego przeciwnika. Jest ekspertem w sztuce pojedynkowania i chce wyzwać Yugiego - jako swojego rywala.